sercan yılmaz

Sercan Yılmaz Kimdir?

Merhaba, ben Sercan. Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümün mezunuyum.

Tüccar bir aileden geliyor olmanın ve küçük yaşlarda çalışmaya başlamış olmanın bir avantajı olarak, üniversite yıllarında da birçok işle meşgul oldum ve bu süreçte dijital medya kanallarını aktif olarak kullandım.

Türkiye’ye döndükten sonra da, ekonomi ve iktisat üzerine aldığım eğitimi ve dijital dünyada edindiğim tüm deneyimlerimi bir araya getirip dijital pazarlama alanında hizmet ve danışmanlık vermeye ara vermeden devam ettim. Birçok e-ticaret ve saas projesinde doğrudan ve dolaylı olarak rol aldım.

Dijital pazarlama uzmanı, e-ticaret proje yöneticisi, dijital pazarlama müdürü ve pazarlama müdürü gibi farklı pozisyonlarda görev aldım. Daha sonra Hasan Yasin Türkyılmaz ile G4A Studio & Workshops’ı kurarak, zaten var olan iş partnerliğimizi resmiyete kavuşturmuş olduk. Halen G4A Studio & Workshops olarak e-ticaret, SaaS, mobil uygulama, mobil oyun projelerine, kobilere ve ajanslara atölye düzenlemekte ve danışmanlık vermekteyiz. Aynı zamanda, stratejik partnerimiz Branding Türkiye’de yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktayım.

Dijital pazarlama uzmanı, growth marketer, eğitmen ve stratejist.

Başta e-ticaret olmak üzere, gelir modeli internete dayanan tüm girişimler için kapsamlı dijital pazarlama danışmanlığı ve eğitimler sunar.