vigo_wood_okuma_standı_incelemesi

Vigo Wood Okuma Standı – İnceleme –

Gelin sizinle Vigo Wood Okuma Standı hakkında konuşalım. Epeydir bloğuma yeni yazı girmiyordum. Bunun bir nedeni vakit bulamamak, bir nedeni de sanırım eskisi gibi yazacak motivasyonu bulamıyorum kendimde. Yazmak noktasındaki bu enerji düşüklüğüm devam ederse, içerikleri video ve podcast olarak üretmeye devam edebilirim pekala. Lafı uzatmadan sadede geleyim 😉

Bildiğiniz gibi ben bir influencer veya sosyal medya fenomeni değilim. Ürün tanıtımları üzerine içerik üretmek benim işim değil. Lakin bu yazımda sizinle bir ürün paylaşmak istiyorum; bizzat kullandığım ve son derece faydalı olduğunu düşündüğüm bir ürün olduğu için size bu ürünü direkt olarak önermek istedim. Bu, ücret karşılığı veya başka bir ticari anlaşma ile hazırlanmış bir içerik değil bunu belirteyim.

Ürünümüz, Vigo Wood markasına ait bir okuma standı. Hemen aşağıya, ekipmansız bir şekilde kendi olanaklarım ile, tamamen amatör bir ruhla hazırladığım videoyu bırakayım. Siz onu izledikten sonra da detaylara geçelim.

Zaman zaman farklı şeyler öğrenmeyi ve denemeyi sevdiğim için, YouTube hesabımı da biraz denek gibi kullanıyorum diyebilirim. Kanalımda, daha önce hazırladığım bazı mixleri de dinleyebilirsiniz daha sonra. Gelelim standımıza…

Vigo Wood Okuma Standını İnceledim, Kullandım, Bayıldım

Şimdiiii…

Öncelikle, yıllardır bildiğimiz ama neredeyse hiçbirimizin uygulamadığı bir detay var; okuma açısı. Yani bir kitap okurken yahut ekrana bakarken belimiz, sırtımız ve başımızın alması gereken doğru pozisyon. Benim en sevdiğim ve en faydalı bulduğum nokta bu; Vigo Wood okuma standı ile ister kitap okuyun, ister tabletinizle ilgileniyor olun, boyun ve sırt sağlığınız için doğru pozisyonu yakalamanız çok kolay oluyor. Sırtınızı kamburlaştırmadan, kitabın üstüne eğilmeden ya da kitabı iki elinizle göz hizanıza kaldırmaya ihtiyaç duymadan ve boynunuza gereksiz yük bindirmeden uzun süre kitap okuyabiliyorsunuz. Bu esnada iki eliniz de boşta olduğu için, okuma süresince çayınızı, kahvenizi veya minik atıştırmalıklarınızı rahatlıkla tüketebiliyorsunuz.

Bir diğer önemli nokta ise, kesinlikle ürünün kalitesi ve görünümü. Bir kere ürünler gerçekten şık. Üstelik kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş ve katlanabilir olduğu için ergonomik ve pratik; laptop çantanızla bile dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Yakın zamanda Vigo Wood’a ait laptop standlarından da almayı düşünüyorum. Özellike bilgisayar başında benim gibi uzun zaman geçiren herkesin sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Üstelik bu ürünler için farklı renk seçenekleri de mevcut. Haliyle, çalışma masanızla veya ofis mobilyalarınızla en uyumlu modeli tercih edebilirsiniz. Son olarak, ahşap ürün meraklısı iseniz mutfakta kullanabileceğiniz, çekmeceli kesme tahtası veya evcil hayvanlarınız için kulübe ve mamalıklar da mevcut.

Ürünleri incelemek ve satın almak isterseniz => https://vigowood.com/