Bugüne kadar birçok bireysel ve kurumsal düzeyde eğitim ve seminerde eğitmen & konuşmacı olarak yer aldım. Ayrıca, Branding Türkiye ile beraber birçok üniversitede bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık. Güzel hatıralar biriktirdiğimiz birkaç kareyi aşağıda paylaşıyorum.

Bahçeşehir Üniversitesi

14 Aralık 2019 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Beyond 2020” temalı eğitimde Dijital Pazarlamanın Temelleri başlıklı bir sunum yaptım. Özellikle geleceğin girişimcileri, yöneticileri, bir şekilde dijital pazarlama ile yolu kesişecek ve departman yönetmek ya da ajansla çalışmak durumunda kalacak kişilerin kandırılmamak ve bütçesini verimli kullanabilmek adına neleri bilmesi gerektiğini anlattım.

Beykent Üniversitesi

20 Aralık 2019 tarihinde, Beykent Üniversitesi’nin düzenlediği “Growth Marketer” temalı Tea&Talks etkinliğine davet edildim. Gorwth marketing, marketing funnel, AARRR büyüme modeli gibi noktalardan, önemli metriklerden ve e-ticaretten bahsettik.

Girişimci Ve Yönetici Kadınlar İçin Dijital Pazarlama

Göktürk Anneleri ve Özne Öğretim iş birliği ile Göktürk’teki girişimci ve yönetici kadınlar için dijital pazarlamanın temellerini, önemli noktalarını, dikkatten kaçmaması gerek hususları anlatıp, katılımcıların sorularını cevapladım.

Nişantaşı Üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin düzenlediği eğitimde, dijital pazarlama ve growth hacking AARRR büyüme modelini anlatıp, dünyadan örneklerle growth hacking mantığını ve düşünce şeklini izah etmeye çalıştım.

Referans ve diğer eğitimlerim hakkında bilgi almak için iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.

Dijital pazarlama uzmanı, growth marketer, eğitmen ve stratejist.

Başta e-ticaret olmak üzere, gelir modeli internete dayanan tüm girişimler için kapsamlı dijital pazarlama danışmanlığı ve eğitimler sunar.